Pravidla a INFORAMCE pro CK! - POVINNĚ ČÍST

Moderátoři: FiveM Hlavní Admin, Vedení Moroe.eu

Zamčeno
Uživatelský avatar
Moss
Majitel Moroe.eu
Příspěvky: 24
Registrován: pát 03. led 2020 16:17:35

Pravidla a INFORAMCE pro CK! - POVINNĚ ČÍST

Příspěvek od Moss » úte 14. dub 2020 19:22:38

PŘÍSNÝ ZÁKAZ DĚDIT MAJETEK PO CK (RESP.. PŘEDÁVAT MAJETEK NA JINÉHO HRÁČE ZA ÚČELEM NAVRÁCENÍ MAJETKU = PERMANENTNÍ BAN)

11.1 CK = Character kill = CK

11.3 CK musí vždy předcházet pádný důvod.

11.4 Na konci CK RP akce musí hráč do ooc chatu napsat "CK - JMÉNO POSTAVY". Od tohoto momentu nesmí hráč, kterému bylo případné CK uděleno s postavou dále RPit.

11.5 Pokud má druhá strana domnění, že důvody k RP akci nejsou dostatečné, může se odvolat prostřednictvím tohoto ticketu do 24h

11.6 Pokud dojde k potvrzení, že důvody pro CK nebyly dostačující a bude to opakovaná situace - pak bude hráč dávající CK potrestán zamezením přístupu na server na 5 dní.

11.7 CK akce musí být řádná RP akce. Měla by obsahovat únos, vyslýchání či mučení a teprve až poté následné zabití

11.8 CK je nevratný proces.

11.9 Není možné, aby po udělení CK hráč využil jeho jinou či novou postavu k okamžitému opětovnému navázání vztahů s charaktery z CK postavy.

11.9.5 Zakázáno vyhlásit si CK na postavu pomocí odcestování do ciziny a podobně

11.9.6 Úplná smrt postavy je vždy na posledním místě. Vždy můžete druhým ubližovat jiným způsobem ku příkladu: mučením, zraněním, vyhrožováním, apod.

11.9.7 CK vždy vyhlašuje agresor proti poškozenému hráči

11.9.8 Agresoři musí mít vždy pro CK pádný důvod doprovázený kvalitním a dlouhým RP při konfrontaci s poškozenými postavami, kdy se předpokládá, že se již v minulosti několikrát střetli. Agresoři musí být připraveni obhájit v jakémkoliv sporu týkajíc se CK, důvod k udělení CK.

11.10 Od momentu, kdy postava obdrží CK (tím se rozumí čas, kdy byla postava smazána) začne běžet sedmidenní lhůta. Po tuto dobu nesmí hráč na žádné jiné či nové postavě:

11.11 Účastnit se jakkoliv příběhu a RP akce navazující na daný CK.

11.12 Mít postavu ve stejné frakci, ve které byla CK postava.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

1. Schválenou žádost o CK lze podat 1x za 3 týdny, v případě neschválené žádosti máte ješte jednu šanci na její opravu.

2. V případě, že chce přestoupit člen ILEGÁLNÍ frakce k PD či jiným IZS NELZE. - Zde platí výjimka, že hráč může udělit CK sám sobě - tedy, že vymyslí dobrý příběh týkajíc se jeho sebevraždy a do předmětu topicu bude vypsáno: [ILG]

3. CK se vám schválí vždy až po 24h, to proto aby poškozený hráč v případě, že s CK nesouhlasí se mohl odvolat prostřednictvím daného topicu. Mezitím se poškozený hráč převlíkne a může se na dobu 24h vydávat za jiného člověka (nového člověka), v časovém úseku 24h po napsání CK do chatu hráč nesmí vymýšlet velké RP akce aby to nepoškodilo RP po udělení konečného CK Adminy.
Život je jako miminko, nikdy nevíš, kdy se posere.

Zamčeno